Jste stále unavení, ale večer nemůžete usnout? Problémy se spánkem jsou v dnešní uspěchané době velmi časté. Podle průzkumů se s potížemi potýká až 45 % Čechů. Mezi ty nejčastější pak patří nespavost, dlouhé usínání, časté probouzení během noci nebo pocit únavy po probuzení. Kvalita spánku ovlivňuje kvalitu našeho života, a proto stále více lidí hledá způsoby jak problém s nespavostí vyřešit.

Unavený muž, nespavost

Co za špatnou kvalitou spánku stojí?
Není asi překvapením, že stres se stal neodmyslitelnou součástí našich životů, a jednou z jeho negativních dopadů (vyvolaných hormonem kortizol) může být i problém se spánkem. Nezapomínejme však i na špatné stravovací návyky, nedostatek pohybu, nadměrné užívání alkoholu a kofeinu nebo nadměrné používání mobilních či jiných elektronických zařízení s takzvaným modrým světlem.

Co s tím můžeme dělat?
Existuje několik možností, jak se můžeme pokusit zlepšit kvalitu našeho spánku. Mezi ty základní patří:

– Fyzická aktivita
– Zdravá strava
– Mentální hygiena
– Filtrace modrého světla alespoň 1 hodinu před spaním

A pokud děláte co můžete a přesto se vám stále nedaří usnout, pak právě pro vás jsme vyvinuli a vyrobili náš nejnovější doplněk stravy SLEEPCANN SPÁNEK & RELAX.

Jaké jsou přednosti přírodního konopného doplňku stravy od Annabis?
Sleepcann je revoluční svým unikátním složením a jeho kombinací přírodních látek. Na trhu neexistuje produkt stejného složení. Tablety obsahují konopné semínko, mučenku, meduňku, ashwagandu a vitaminy B3 a B6. Dlouhodobé užívání podporuje tvorbu melatoninu, přispívá k normální psychické činnosti, snížení hladiny kortizolu, zmírnění úzkosti či stresu, synchronizuje cirkadiální rytmus a podporuje fyziologickou pohodu. Narozdíl od léků na předpis, které mohou mít negativní účinky, je SLEEPCANN SPÁNEK & RELAX je zcela nenávykový.

Konopí a mučenka jsou rostliny, které mají relaxační účinky a pomáhají snižovat úzkost a stres. Meduňka je další bylina, která má uklidňující účinky, pomáhá snižovat napětí a podporuje kvalitní spánek. Ashwagandha je rostlina, která je známá svými adaptogenními vlastnostmi, což znamená, že pomáhá tělu lépe se přizpůsobit stresu, zmírňuje úzkost a napětí. Vitamin B3 přispívá k normální činnosti nervové soustavy a normální psychické činnosti. Vitamin B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, snižuje pocit únavy a vyčerpání.

Jednou z hlavních výhod tohoto nového přírodního doplňku stravy na spaní je to, že kombinuje všechny účinné přísady do jednoho produktu. Nemusíte si tudíž zvlášť pořizovat meduňkový čaj, kapky s CBD, prášek Ashwagandy nebo další doplňky stravy. S balením 60 tablet navíc vystačíte až na 2 měsíce.

SLEEPCANN SPÁNEK & RELAX je vyroben z kvalitních přírodních surovin, které jsou pečlivě vybírány a zpracovávány, aby byl zaručen co nejlepší účinek. Navíc byly tablety vyrobeny v souladu s přísnými standardy kvality v České Republice, a jsou vhodné i pro vegany.

 

Pokud trpíte problémy se spánkem, vyzkoušejte náš přírodní doplněk stravy. Při dlouhodobém užívání může pomoci zlepšit kvalitu vašeho spánku a přinést vám pocit odpočinku a regenerace.

Sdílejte s námi lásku k přírodním produktům a tipy pro lepší spánek na Facebooku https://www.facebook.com/annabis.cz

Monika Kopčilová, Marketing Annabis