Konopí pro léčebné použití

Annabis se zabývá distribucí Konopí pro léčebné použití na předpis již od roku 2014 a patří tak mezi první společnosti v EU, které splnily všechny náležitosti a získaly potřebné licence. Realizujeme řadu vzdělávacích aktivit pro lékaře a lékárníky s cílem zlepšení úrovně léčby pacientů.

Annabis je držitelem Povolení k zacházení s návykovými látkami vydaného Inspektorátem omamných a psychotropních látek Ministerstva zdravotnictví České republiky a zároveň držitelem Povolení k distribuci léčivých přípravků, vydaného Státním ústavem pro kontrolu léčiv (SÚKL). Annabis je členem Pacientského spolku pro léčbu konopím (KOPAC), který také hmotně podporuje.

Vzdělávání odborných pracovníků

Díky našim vzdělávacím aktivitám pro odborné pracovníky zvyšujeme úroveň péče o pacienty s těmi nejzávažnějšími zdravotními obtížemi. V České republice pořádáme vlastní vzdělávací semináře, a ve spolupráci s partnery (ČLnK, Canopy) také akreditované semináře pro zdravotníky. Pacientům a poskytovatelům zdravotní péče pomáháme pochopit, jak nejlépe dosáhnout optimálního terapeutického účinku léčebného konopí. Naši vzdělávací poradci vám kdykoli pomohou udělat to správné rozhodnutí.

PRODUKT

Sušená květenství

Sušené konopí se nabízí buď v podobě celých květenství („palice“), nebo rozemleté („připravené“ nebo „nadrcené“). Ze samičí rostliny se sklízí celá květenství (stonek a listy jsou odstříhány) a poté se suší, dokud není dosaženo přesně dané vlhkosti. Nadrcené konopí obsahuje stejné účinné složky jako celá květenství a lze ho bez další úpravy použít k inhalaci pomocí vaporizérů.

Konopný extrakt

Koncentrovaná konopná pryskyřice, která obsahuje kanabinoidy a další aktivní látky, se extrahuje z květů konopí, které prošly tepelnou dekarboxylací. Extrakt je následně naředěn v potravinářském oleji a užívá se perorálně z kalibrované stříkačky. To umožňuje přesně stanovit, kolik THC a CBD je obsaženo v každé jednotlivé dávce.

Kontrola kvality

Všechny produkty, které distribuujeme splňují veškerou legislativu a procházejí přísnou kontrolou kvality, která je stanovena státními úřady. Naše intenzivní testování splňuje ta nejpřísnější kritéria pro bezpečnost výrobků a reprodukovatelnost obsahu klíčových bioaktivních sloučenin jako například THC a CBD.

Podpora zdravotníkům

Ať už s léčebným konopím ve své lékařské praxi začínáte, nebo máte bohaté praktické zkušenosti s jeho předepisováním, jsme tu pro vás. Poskytneme vám maximální podporu v oblasti klinického využití, přístupu k edukačním materiálům nebo odkazy na nejnovější výzkumné aktivity.

Kontaktní osoba
PharmDr. Zdeněk Šatera
Sales Manager

Napište nám

13 + 13 =

Pro další informace týkající se produktů Konopí pro léčebné použití nás prosím kontaktujte.

Vstup na stránky pro odbornou veřejnost

 Tyto stránky jsou určeny pouze pro odborné pracovníky ve zdravotnictví.

 Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?