O NÁS

Jsme česká firma se sídlem v Olomouci. Zabýváme se výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem konopných výrobků a doplňků stravy. Nabízíme velmi kvalitní sortiment s širokým využitím. Naše výrobky jsou výsledkem mnohaletého výzkumu a aktivního zkoumání účinků konopí. Vysoká specializace, profesionalita a silná orientace na zákazníka umožnily dynamický rozvoj firmy a její zařazení mezi významné hráče na trhu.

Nedílnou součástí našeho podnikatelského chování je zaměření pozornosti na minimalizaci dopadů naší činnosti na životní prostředí prostřednictvím důsledného dodržování všech právních předpisů týkajících se ochrany životního prostředí a realizací preventivních opatření v oblasti spotřeby a využití energií, surovin a využití odpadů.

Arthrocann Annabis
Arthrocann Annabis

Know-how

Naše know how je postaveno především na využívání léčivých vlastností konopí a dalších přírodních látek. Konopí má výrazné protizánětlivé, hojivé, antibakteriální a antivirální účinky. Tato bylina účinně pomáhá nejen v případě vážných nemocí, ale především při lokální aplikaci v podobě tinktury nebo masti, kde přináší úlevu a rychlé zhojení i při běžných zdravotních problémech. Zvláště dobře se osvědčuje při léčbě tzv. civilizačních nemocí a chorob spojených se stářím. Certifikované odrůdy technického konopí, které používáme pro výrobu kosmetických přípravků, mají potlačeny psychoaktivní účinky. Naše přípravky na této bázi jsou naprosto bezpečné a není třeba se obávat návykových látek a zdravotních následků.

Inovační a vývojový proces

Vzhledem k oblíbenosti našich produktů na trzích, stávající sortiment neustále rozšiřujeme, proto je naše pozornost zaměřena především na výzkum a vývoj nových produktů. Inovace jsou klíčem k našemu úspěchu. Výzkumná činnost je zabezpečována týmem zkušených výzkumných pracovníků ve spolupráci s partnerskými společnostmi, výzkumnými ústavy, vysokými školami a univerzitami v rámci celé České republiky i zahraničí.

Jakým způsobem vyrábíme

Naše výroba je alokována v Praze a probíhá v certifikované laboratoři s certifikáty jakosti ISO 9001:2008, akreditaci kontrolní laboratoře pro zkoušení léčiv a dále certifikátu SVP pro výrobce humánních léčivých přípravků v rozsahu nesterilní přípravky a kontroly jakosti. Důsledná kontrola jakosti produktů je základním pilířem naší výrobní praxe. Cílem všech našich procesů je dodat na trh produkt s odpovídající jakostí, bezpečností a účinností. Zaměřujeme se nejen na kontrolu finálního produktu, ale také na testy vstupních surovin, obalů a kontrolu celého výrobního procesu. Pracovníci zařazeni do výrobního procesu jsou pravidelně proškolování v oblasti hygieny, bezpečnosti a výrobních postupů.

Kam směrujeme

„Naším posláním je přinášet na trh nejkvalitnější produkty z konopí a jejich prostřednictvím zvyšovat kvalitu života co nejvíce lidem.“

Robin Kazik, Ph.D. Annabis founder CEO

Naše hodnoty

  • Úcta k jednotlivci a konkurenci
  • Hlavní pozornost je směřována na zákazníka
  • Převaha ve všem co děláme

Našim cílem je umožnit našim zákazníkům nákup produktů Annabis prostřednictvím našich partnerů na všech relevantních světových trzích. Prostřednictvím inovací a zaměření na výzkum a vývoj přinést na trh další úspěšné produkty s vysokou účinností.