Vysoký cholesterol je v dnešní době velmi častým zdravotním problémem, při kterém dochází k ukládání tukových buněk na stěnách cév, což může vést k různým kardiovaskulárním onemocněním, jako jsou například srdeční infarkty nebo mrtvice.

annabis cholesterol detox lipidcann

Jaké jsou příčiny vysokého cholesterolu?
Existuje mnoho faktorů, které mohou způsobit vysoký cholesterol, jako jsou špatné stravovací návyky, nedostatek pohybu nebo genetické faktory. Vysoký cholesterol navíc často nezpůsobuje žádné příznaky, což může vést k tomu, že mnoho lidí neví, že jím vůbec trpí.

Proto jsme se rozhodli přinést na trh přírodní doplněk stravy nové generace, a jeho prostřednictvím poskytnout lidem trpícím vysokým cholesterolem vhodnou alternativu k chemickým lékům. Lipidcann Cholesterol & Detox je prémiový doplněk stravy, vyvinutý pro podporu optimální hladiny cholesterolu v krvi, na základě společného působení bylinných složek, vitamínů a stopových prvků.

Jaké jsou vlastnosti a složení přírodního konopného doplňku stravy od Annabis?
Přípravek cílí na stimulaci orgánů, které se podílí na trávení, distribuci a vylučování tuků, podporu správné funkce srdečně-cévního systému.

Lecitin pomáhá odbourávat tuky v těle, Inulin z čekanky pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi a Smetánka lékařská může pomoci snižovat hladinu cholesterolu. Extrakt Fermentované červené rýže obsahuje látky, které pomáhají snižovat hladinu nežádoucího LDL cholesterolu, a naopak zvyšovat hladinu přívětivého HDL cholesterolu. Zelený čaj je známý pro své antioxidanty a prospěšné účinky na zdraví srdce. Prášek z konopného semínka obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, které mohou přispívat ke snížení hladiny cholesterolu v krvi. Kromě toho je náš přípravek obohacen o vitamíny B3, C a E a Lalmin Selenu, které přispívají k normální funkci srdce a krevních cév.

Lipidcann, stejně jako všechny další doplňky stravy Annabis, byl pečlivě vyvíjen a vyroben v České republice v souladu s přísnými standardy kvality tak, aby byla zajištěna co nejlepší účinnost a bezpečnost pro naše zákazníky.

Pokud trpíte vysokým cholesterolem, vyzkoušejte náš přírodní doplněk stravy.

Sdílejte s námi lásku k přírodním produktům a tipy pro zdravý životní styl na Facebooku https://www.facebook.com/annabis.cz

Monika Kopčilová, Marketing Annabis