V lidském těle je více než 100 kloubů, které umožňují našemu tělu pohyb. Proto bychom se je měli snažit udržet ve skvělé kondici, protože jinak může být kvalita našeho života už napořád poznamenána. Péči o ně, ale často přehlížíme do doby, než začnou bolet. Předcházet opotřebení kloubů a šlach, bychom měli hlavně důležitou prevencí.

CO DĚLAT PRO SVÉ KLOUBY?

  • nepřejídat se, tzn. nemít nadváhu
  • mít dostatek zdravého pohybu, ideální je rychlá chůze, plavání nebo jízda na kole
  • jíst vyváženou stravu, ve které je dostatek všech potřebných živin, minerálů, vitamínů, jako například vápníku, hořčíku, vitamínu D
  • dostatek odpočinku, zanechání kouření, omezení konzumace alkoholu, tím vším lze snížit riziko vzniku artrózy i artritidy
  • zařadit kvalitní kloubní výživu

Chcete-li pro své klouby udělat maximum, užívejte kvalitní doplňky stravy. Jsou důležitou prevencí pro ochranu a regeneraci chrupavek kloubů a také ostatních tkání kloubního systému. Ideální volbou je doplněk stravy s obsahem glukosamin-sulfátu, chondroitinu a MSM, které podporují regeneraci chrupavky.

Arthrocann COLLAGEN Omega 3-6 je špičkový doplněk stravy určený pro přirozenou péči o klouby, chrupavky, šlachy a kloubní vazivo, který tyto látky obsahuje. Samozřejmě obsahuje i další potřebné látky jako např.: kyselinou hyaluronovou, certifikovaný kolagen typu I a II, vitamín C a D₃, zázvor, boswelii a kurkumu. Kolagen patří mezi základní stavební součásti kloubní chrupavky a vitamín C je nezbytný pro zachování normálního vývoje kostí a kloubní chrupavky. Důležitou součástí Arthrocann COLLAGENU jsou nenasycené mastné kyseliny Omega 3-6 z lněných a konopných semen, které přispívají k prevenci artritidy.

Kloubní výživy jsou tedy ideální prevencí pro klouby a šlachy v kondici. Pokud necháte své klouby zchátrat příliš, nemusí být cesty zpět……A to určitě nechceme!

SLEDUJTE NÁŠ FB

Od Helena Čejková, marketing Annabis