Po celém dni stráveném na nohou si naše chodidla zaslouží odpočinek a kvalitní péči. Suchá a rozpraskaná kůže chodidel bohužel není ničím neobvyklým a na vině je většinou nedostatek hydratace a výživy. Náš bio krém Footcann je tím pravým pomocníkem pro péči o suchou namáhanou pokožku chodidel, kterou bohatě vyživí a ochrání před dehydratací i popraskáním. Krém díky svému složení má antibakteriální a antimykotické účinky a zároveň eliminuje nepříjemný zápach chodidel. Obsahuje hydratační látky, které zanechají suchou pokožku nohou příjemně vláčnou a svěží.

Co se skrývá pod vrškem Footcannu?

Bio konopný olej z konopných semen je pro své úžasné schopnosti nazýván také „Zeleným zlatem“. Rychle se vstřebává do pokožky a proniká do hlubších vrstev tkáně, tím napomáhá pokožku omlazovat a regenerovat. Má hydratační účinek, zvyšuje hladinu zadržené vody, čímž pokožku zvláčňuje.

Mandlový olej je jedním z nejcennějších rostlinných olejů a díky své úžasné vstřebatelnosti pokožku vyhlazuje, zvláčňuje a dodává ji potřebnou hydrataci a živiny. Díky těmto účinkům má pozitivní vliv na suchou pokožku, kterou chrání před dehydratací.

Urea je organická sloučenina a tvoří přirozenou složku tkáně. Urea udržuje pokožku hydratovanou, zamezuje ztrátě vlhkosti a působí proti známkám stárnutí.

Bambucké máslo je další přírodní zázrak, který dokonale pokožku hydratuje, vyživuje, zvyšuje pružnost a vláčnost. Podporuje hojení popraskané pokožky, kterou hluboce hydratuje a zjemňuje.

Dermosoft decalact liquid je antimikrobiální účinná látka proti mikroorganismům způsobujícím zejména kožní poruchy jako je zápach kůže a atletickou nohu. Je ideální složkou jako prevence proti plísním nohou, nehtů a nepříjemného zápachu nohou.

Koloidní stříbro má antibakteriální a antimykotické vlastnosti, díky kterým mírní i nadměrné pocení. Je vhodným pomocníkem při kožních problémech, mykózách a navíc pokožku příjemně osvěží.

Bio konopný extrakt z konopných semen je odměnou pro vaši pokožku. Má výbornou schopnost harmonizovat stav kožních buněk a jeho antibakteriální a antivirální účinky napomáhají zmírnit zánětlivé projevy kůže.

Další přírodní složky, které Footcann obsahuje jsou: Olej ze semen slunečnice roční, Bio olivový olej, Včelí vosk, Vitamín E, Olej z kůry pomerančovníku čínského, Olej ze santalového dřeva, Olej z levandule lékařské a Extrakt z chmele otáčivého.

Vyzkoušeli jsme na vlastní kůži: Nejprve chodidlům dopřejte teplou lázeň s několika kapkami našeho bio konopného oleje Cannol. Tuto lázeň si užívejte alespoň 10 až 15 minut, poté nohy důkladně osušte, naneste bio krém Footcann a jemně ho vmasírujte do pokožky. Když tuto královskou péči svým chodidlům dopřejete častěji určitě uvidíte i ucítíte ten rozdíl.

Od Helena Čejková, marketing Annabis