VYVINULI JSME PRO VÁS NOVÝ A JEŠTĚ LEPŠÍ  – LIPSTICANN NATUR – ABSOLUTNĚ TO NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ Z PŘÍRODY

S hrdostí vám představujeme jeden z nejprodávanějších produktů Annabis v péči o rty LIPSTICANN – nyní vylepšený produkt – LIPSTICANN NATUR, který nabízí ještě potentnější a přirozenější složení než kdy dříve, aby vašim rtům poskytnul dokonalou péči a zároveň ohromující vzhled tak jak jste byli doposud zvyklí.

LIPSTICANN NATUR je obohacen o nejnovější a unikátní kombinaci přírodních ingrediencí s inovativními složkami. Jeho hlavní přísady, včetně konopného oleje a včelího vosku, je nyní i zinek, který je známy pro své vysoce hojivé účinky. Všechny ingredience v nové receptuře jsou vybírány tak, aby poskytovaly vysoce hydratační a ochranný efekt pro vaše rty.

Nové zlepšené složení bylo navrženo tak, aby minimalizovalo riziko podráždění nebo alergických reakcí. Výrobek neobsahuje žádná umělá barviva a konzervační látky a byl pečlivě testován dermatology, aby byla zaručena jeho kvalita a bezpečnost. Produkt je vhodný i pro děti od 0–3 let.

Nyní si pojďme představit zásadní rozdíly ve výrobku:

STARÉ SLOŽENÍ LIPSTICANNU:

 Ingredients: Petrolatum, Cera Alba, Paraffin, Butyrospermum Parkii Butter, Cannabis Sativa Seed Extract*, Cannabis Sativa Seed Oil*, Olea Europaea Fruit Oil*, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Pelargonium Graveolens Oil, Stevia Rebaudiana Extract, Citral, Limonene, Linalool, Geraniol. *surovina z ekologického zemědělství

 NOVÉ SLOŽENÍ LIPSTICANNU NATUR:

 Ingredients: Cocos Nucifera Oil, Cannabis Sativa Seed Oil*, Cera Alba, Butyrospermum Parkii Butter, Pentylene Glycol, Zinc Oxide, Pelargonium Graveolens Stem Leaf Oil, Stevia Rebaudiana Leaf Extract, Citronellol, Geraniol, Linalool, Citral, Limonene. *surovina z ekologického zemědělství

ZÁSADNÍ ZMĚNA:

  •  Ve jméně: LIPSTICANN NATUR
  • Původní složení: bylo na bázi ropných derivátůvazelíny (Petrolatum)
  • Nová receptura: čistě přírodní ingredience
  • Receptura je obohacena o hojivý zinek
  • V grafice:

 

V PRODEJI JIŽ ZAČÁTKEM ÚNORA 2024!