Kvapem se blíží další měsíc a tentokrát nás můžete navštívit v krásném městě Polska, Krakově. A to hned dvakrát. Jako první na KANABA FAIR, kde zažijete příjemnou atmosféru. Posláním tohoto marketu je podporovat a rozvíjet trh s konopím. „Konopí je jediná rostlina, která nám může sloužit jako jídlo, palivo, materiál pro oděv, papír, pomoc při stavbě domu nebo stavbě auta. Konopí lze použít ve většině průmyslových odvětví, ale i ve lékařství. V tomto bodě však stále používáme jen malou část možností této mocné rostliny. Naším posláním je to změnit!“ Akce se koná ve dnech 11.-12. května 2019 na místě zvaném Zoo Market. Těšíme se na vás!

Více informací: http://kanabafair.com/en/

Hned týden na to ve dnech 18.-19. května 2019 se koná pro odbornou veřejnost „INTERNATIONAL PHARMACEUTICAL TRADE FAIR AND SAFE THERAPY CONGRESS“ Tento kongres je vzdělávací a akademickou složkou Varšavské lékárny, zaměřené na zdravotnické a farmaceutické odborníky a studenty. Akce je zaměřená na efektivní farmakoterapii pro seniory, léčebnou péči a bezpečnou terapii, užívání biologických drog a léčebného konopí a dalších.

Více informací: https://pharmacyshow.pl/the-congress/

Na obou akcích vám rádi představíme naši kvalitní přírodní & bio konopnou kosmetiku. Většina naší konopné kosmetiky vlastní certifikát CPK vydaný společností KEZ o.p.s. – první česká akreditovaná kontrolní a certifikační organizace pro přírodní a organickou kosmetiku.