I v dubnu nás můžete navštívit v krásném hlavním městě Katalánska, Barceloně. V polovině měsíce je tu opět náš oblíbený veletrh ECOSALUD a to ve dnech 12.-14. dubna 2019 na výstavišti Fira Barcelona – Montjuïc. Veletrh Ecosalud je úžasným místem pro setkání všech, kteří mají zájem o přírodní péči a zdravý životní styl. Najdete nás na stánku č. D16. Těšíme se na vás!

Více informací: https://www.expoecosalud.es

Ve stejný termín budeme i ve slunné Itálii. A to v hlavním městě regionu Emilia-Romagna, Bologni. Zde se koná zajímavý konopný veletrh INDICA SATIVA TRADE. Tentokrát se bude konat 7. ročník veletrhu, který propojuje ve svém programu historii, vzdělání, kulturu, tradice a všechny myslitelné inovace pro moderního člověka dvacátého prvního století. Indica Sativa Trade zve každého, koho zajímají nejnovější technologie, pěstění, výrobní i léčebné postupy, životní prostředí, kosmetika a další. Najdete nás na stánku č. 135. Těšíme se na vás!

Více informací: https://www.indicasativatrade.com/

Na obou veletrzích vám rádi představíme naši kvalitní přírodní & bio konopnou kosmetiku. Většina naší konopné kosmetiky vlastní certifikát CPK vydaný společností KEZ o.p.s. – první česká akreditovaná kontrolní a certifikační organizace pro přírodní a organickou kosmetiku.