Naše přírodní & bio konopná kosmetika je vyrobena z kvalitních surovin, rostlinných či bylinných extraktů a dalších přírodních složek. Účinné látky pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství nebo z volného sběru přímo v přírodě. Přírodní kosmetika je tedy bez syntetických parfémů nebo barviv, silikonů, transgenních nebo ropných derivátů, jako jsou parabeny, minerální oleje nebo parafíny. Nesmíme zapomenout, že kůže je největší orgán našeho těla a podle toho, by jsme se měli o ni také starat.

JE ZDRAVĚJŠÍ

Nejčastější argument, ale ono to tak prostě je. Žádný orgán nefunguje nezávisle na ostatních a pokud se nestaráme dobře o jeden, můžeme to časem poznat na jiném. Naše tělo představuje důmyslný systém, kde má vše své opodstatnění a funkci. Správná péče o pokožku nám může ušetřit mnoho problémů. Navíc skutečná krása, to je zdravá zářivá pleť, lesklé husté vlasy a pevná pokožka.

VÍTE, CO POUŽÍVÁTE

Kontrolovat složení potravin, na to už jsme si pomalu zvykli. Jsme to, co jíme, ale platí stejně tak i pro kosmetiku. Pokožka vstřebá vše co jí dopřejeme, proto by jsme se při výběru kosmetiky měli v prvé řadě zajímat o její složení. Aby jste měli jistotu, že kosmetika je opravdu přírodní hledejte u produktů logo certifikačních společností, kde si můžete být jisti jejich kvalitou.

JE ŠETRNÁ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Nejde jen o zdraví naše, ale také o zdravé prostředí pro všechny. Nelze žít zdravě v nezdravém a zničeném prostředí. Za většinou značek přírodní kosmetiky stojí tato filosofie a nadšení jejich zakladatelů. Ale i kdybychom to vzali čistě pragmaticky, když chcete něco vyrábět z čistě přírodních produktů, potřebujete je někde získat. Ničit si zdroj podnikání je dost krátkozraké. Nákupem přírodní  kosmetiky podpoříte všechny tyto aspekty a jen na vás, jak velkým dílem přispějete.

VYPLATÍ SE

S přírodní kosmetikou ušetříte! Jak je to možné? Na levném produktu ušetříte jednorázově, ale přírodní kosmetika se vám vyplatí dlouhodobě. Běžné produkty totiž problémy většinou jen maskují a v horším případě místo nich vyvolávají jiné. Přírodní kosmetika se nás naopak snaží dostat do kondice tak, aby jsme byli krásné a zdravé. Takže zapomeňte na hromadu mastiček a dalších věcí, které Vás v součtu budou stát hromadu peněz, času a problémy vyřeší jen dočasně.

JE BEZPEČNÁ

Co neškodí v jednorázovém malém množství, může při delším používání způsobit problémy. Například olovo nebo další diskutabilní ingredience, které často v konvenční kosmetice jsou. Někdy se také škodlivé účinky zjistí až po letech od uvedení na trh. A termín „koktejlový efekt“ začíná být notoricky známý. Běžně za den použijeme několik přípravků. I když každý z nich obsahuje jen bezpečně malé množství nějaké nevhodné látky, ve výsledku se jejich účinek násobí a dostávájí se přes kůži do těla. O tom, jak „výživný“ tento koktejl bude, rozhodujete naštěstí sami.

DLOUHODOBÝ EFEKT

Zřejmě největší výhoda přírodní kosmetiky je, že účinkuje dlouhodobě. Když budete používat produkty, které zvýší obranyschopnost pleti, harmonizují její funkce a zbytečně ji nedráždí, neuvidíte efekt možná hned druhý den ráno, ale po nějakém čase si ho budete užívat neustále. V přírodní kosmetice nejde totiž o okamžité zlepšení, ale o trvalou nápravu. Chceme pleť, která je čistá, zdravá a stárne co možná nejpomaleji.

„Vybírejte pro sebe přírodní produkty které respektují jak Vaše tělo, tak naši planetu“