Po pečlivém vývoji a testování máme úžasnou příležitost vstoupit na trh s exkluzivním produktem v péči o pleť NÉOCANN ELIXIR HA ANTI-AGING. Na tuto luxusní novinku jsme se velice těšili a konečně ji Vám můžeme představit. Kombinací složek LIFTONIN®-XPERT, DEFENSIL®-SOFT, KYSELINY HYALURONOVÉ (Oligo HA) a EXTRAKTEM Z KONOPNÝCH SEMEN je tento produkt ve světě kosmetiky jedinečný a má blahodárné účinky na pokožku s příznaky stárnutí.

Néocann je unikátní liftingové sérum jehož základem je kyselina hyaluronová, díky které dochází k vysoké hydrataci ve všech vrstvách pleti. Pleť nejen hydratuje, ale posiluje i její strukturu a tím jsou kožní buňky vyplněné a pevné. Toto 100% přírodní sérum pozitivně působí na obnovu kožních buněk a výsledkem je pevnější, zářivá pleť bez vrásek.

Sérum je ideální aplikovat v oblasti kolem očí, čela, krku a dekoltu, kde je stárnutí pokožky nejčastější. Po aplikaci bude vaše pokožka hladší a vypnutější. Pro dosažení nejlepších výsledků naneste sérum na očištěnou pokožku, nejlépe ráno a večer jemným poklepáním. Poté doporučujeme použít pleťový krém Cremcann Hyaluronn z naší řady bioaktivní kosmetiky. Díky obalu airless tento fantastický elixír nepřichází do styku se vzduchem a zabraňuje tak jeho oxidaci a degradaci. Díky tomu jsme dokázali omezit používání konzervačních látek a zaměřit se pouze na ty složky, které jsou pro pokožku skutečně účinné a prospěšné. Produkt je vhodný i pro vegany.

ÚČINNÉ LÁTKY:

LIFTONIN®-XPERT je inteligentní posilovač kolagenu získávaný z listové mízy jihoafrické lékařské rostliny Bulbine Frutescens. Čistá míza se získává pomocí jemného lisování listů za studena. LIFTONIN®-XPERT nabízí inovativní mechanismus, který dokáže kompenzovat nerovnováhu kolagenu v dermis (nejsilnější část pokožky). Klinické studie potvrdily vyhlazení a vypnutí pokožky, schopnost posílení její bariérové funkce a v neposlední řadě aktivaci produkce vysoce kvalitního kolagenu. Nezbytného pro zářivou pleť bez vrásek.

 • Zmírňuje známky únavy pleti
 • Kolagenové plnivo vrásek
 • Liftingový efekt
 • Remodelace kontur

DEFENSIL®-SOFT je neuro-balzám, který zlepšuje komfortní zónu pokožky. Účinná látka je založena na jedlé houbě Albatrellus Ovinus (Krásnoporka mlynářka), známá také jako severní lanýž. Při aplikaci poskytuje podrážděné pokožce zklidnění během několika minut. Zpomaluje proces stárnutí pokožky a vyhlazuje ji.

 • Zpomaluje stárnutí pokožky
 • Vyhlazuje pokožku
 • Působí protizánětlivě
 • Zklidňuje podrážděnou pokožku

KYSELINA HYALURONOVÁ (Oligo HA) je látka přirozeně se vyskytující v lidském těle, a je nejdůležitějším prvkem při tvorbě buněk. Posiluje schopnost pokožky zadržet vodu a být tak hydratovaná, bez vrásek. Dodává pleti pružnost, regeneruje ji, obnovuje její poškozenou strukturu a zpomaluje přirozený proces stárnutí. LMW je označení pro nízkomolekulární kyselinu (Low Molecular Weigh). Oligo HA má ještě menší molekulovou hmotnost než LMW (nízkomolekulární). Čím je molekula menší, tím větší je schopnost jejího prostupu hlouběji do pokožky. Tato kyselina hyaluronová vzniká bakteriální fermentací, bakterií Laktobacillus Plantarum. Tudíž vzniká neživočišně. Výhodou bio-enzymatické technologie výroby Oligo HA je, že ve srovnání s chemickou fermentací nebo enzymatickým štěpením se nemění molekulární struktura HA. Pokročilý proces čištění, sušení, krystalizace bez srážení alkoholu a přidání soli zvýší čistotu produktu. Molekulová hmotnost je rovnoměrněji rozložena, má vysokou čistotu a žádné strukturální poškození.

 • Zpomaluje stárnutí pokožky
 • Vyhlazuje pokožku
 • Působí protizánětlivě
 • Zklidňuje podrážděnou pokožku

EXTRAKT Z KONOPNÝCH SEMEN má vynikající schopnost harmonizovat stav kožních buněk. Jeho antibakteriální účinky napomáhají zmírnit zánětlivé projevy kůže, a v kombinaci s kyselinou hyaluronovou zajišťuje pleti větší dávku hydratace. Konopný extrakt je odměnou pro Vaši pleť.

 • Regeneruje pokožku
 • Vyrovnává pH pleti
 • Zmírňuje známky stárnutí
 • Zvyšuje odolnost pleti