Konvenční kosmetika funguje dobře, tak jako ta přírodní. Při této větě si mnozí pomyslíte, proč tedy investovat více peněz do přírodní či bio kosmetiky? Když se však podíváme na přírodní kosmetiku blíže, zjistíme, že je mezi nimi zásadní rozdíl. Zásadní proto, neboť to nejdůležitější, co člověk má, je zdraví!

Přírodní kosmetika na rozdíl od té běžné neobsahuje žádné škodlivé látky, které při dlouhodobém používání mohou vážně poškodit zdraví. Tyto škodlivé složky nezůstanou jen na povrchu vaší pokožky, ale dostanou se vám i do hloubky vašeho těla. Při výrobě běžné kosmetiky výrobce nemá povinnost použít jakoukoliv přírodní látku, a tak do výrobku přirozeně používá syntetické látky. Pochopitelně synteticky upravené složky jsou mnohem levnější a pro kosmetický průmysl tím pádem mnohem výhodnější. Při používání těchto látek lidé často trpí alergiemi, podrážděnou pokožkou i vážnými kožními chorobami. Konvenční kosmetika také obsahuje mnoho složek, které jsou neúčinné. Sice vám neublíží, ale ani nepomohou. Například silikon, který najdete snad v každém výrobku. Dodává klamný efekt hladké pokožky. Nejsou to však jen silikony, dalšími jsou například pěnidla, látky z ropy, barviva a rozpouštědla.

Vyzkoušejte raději přírodní a bio kosmetiku, kde nehrozí, že se budete zkrášlovat ropou. Naše přírodní & bio konopná kosmetika je vyrobena z kvalitních surovin, rostlinných či bylinných extraktů a dalších přírodních složek. Přírodní kosmetika je tedy bez syntetických parfémů nebo barviv, silikonů, ropných derivátů, jako jsou parabeny, minerální oleje nebo parafíny. Nesmíme zapomenout, že kůže je největší orgán našeho těla a podle toho, by jsme se měli o ni také starat.

Aby jste měli vždy jistotu, že používáte opravdu přírodní nebo bio kosmetiku pátrejte vždy po certifikátech. Ta naše vlastní certifikáty CPK přírodní a CPK bio.

Odkaz na https://www.annabis.cz/kategorie-produktu/prirodni-bio/