Podzim je roční období, které se vyznačuje nejen barevným listím, ale také ochlazením, úbytkem světla a deštivým počasím. S tím souvisí podzimní únava, která v tomto čase postihuje většinu z nás. Pokud se i Vy cítíte bez energie, naordinujte si konopný olej bohatý na vitamíny a minerály.

Tipy od nás:

Do svého jídelníčku zařaďte 100% Bio konopný olej, který je bohatý na vitamíny, minerální látky, rostlinná barviva a fytosteroly. Mnohé z těchto látek jsou pro lidské zdraví nezbytné, tělo si je neumí „vyrobit“ a je zcela závislé na příjmu z potravy. Konopný olej přináší tyto látky v přirozené, snadno stravitelné formě. Unikátní poměr mezi mastnými kyselinami Omega 3 a Omega 6 koresponduje s přirozenými potřebami lidského organizmu. Patří mezi zdravé tuky, které jsou pro lidské zdraví nezastupitelné. Je ideální pro studenou kuchyni – do salátů, zálivek, pomazánek apod. Ideální je i k dochucení teplých jídel těsně před konzumací, třeba těstovin. Dodá pokrmu příjemnou oříškovou chuť.

Pro dokonalou relaxaci, ať už ve formě masáže či koupele, využijte 100 % přírodní konopný olej Cannol, který obsahuje 99,4 % konopných složek. Pár kapek konopného oleje Cannol do Vaší lázně probudí vaše smysly a navodí pocit uvolnění. Konopný olej obsahuje esenciální nenasycené mastné kyseliny Omega 3-6, vitamíny A, B1, B2, B6, C, E, fytosteroly, fytin a řadu důležitých minerálních látek. Pokud hledáte čistě přírodní produkt na masáže doma nebo u vašeho maséra, tento olej je ideální.

Přejeme hodně úspěchů v boji proti splínu. Tým Annabis