Již od okamžiku, kdy člověk spatří světlo světa, začíná jeho pokožka stárnout, ale nemějte obavy, je tady „konopný olej“. Jde o neúprosný proces, který nelze zastavit. S rostoucím věkem navíc pokožka ztrácí schopnost regenerace. Do kožních buněk proniká méně kyslíku, proto pokožce ubývá hydratace, síla a pružnost. Jak rychle se do nás zakousne zub času, je zcela individuální. Ale dobrou zprávou je, že jej můžeme zmírnit. Stačí dbát na zdravou stravu, nevycházet ven bez sluneční ochrany a dopřávat své pokožce náležitou péči.

Pleť od 30 let

Na prahu třicítky začíná fáze, kdy bychom se měli zamyslet nad svým životním stylem a přístupem ke své pokožce. V tomto věku začíná pokožka pomalu produkovat méně lipidů a ochranný tukový film se ztenčuje. Také se zpomaluje produkce kolagenu a první vrásky jsou na světě. Základem je nyní hydratace. Přírodní pleťový krém Cremcann Q10 Vám v tomto boji pomůže. Vysoký obsah koenzymu Q10 a nenasycených kyselin Omega 3-6 podporují regeneraci, zabraňují tvorbě vrásek, dodávají buňkám energii a chrání pokožku před volnými radikály. Cremcann Q10 je nabitý přírodou, obsahuje 17 přírodních látek, které bude Vaše pleť milovat.

Pleť 40+

Kolem čtyřicátého roku zjistíte, že pokožka pomalu ztrácí na elasticitě a umění udržet si hydrataci. Buňky se unavují a stále pomaleji přijímají živiny. Pokožka je chtě nechtě náročnější a vyžaduje více pozornosti. V tomto věku už byjste určitě měli již začít používat kosmetiku Anti-Aging. Dopřejte si kvalitní krém, který nabije pleť bohatou dávkou hydratace. Přírodní omlazující pleťový krém Cremcann Hyaluron napomáhá přirozenou cestou obnovit objem pleti a tím viditelně vyhlazuje vrásky. Cremcann Hyaluron obsahuje jedinečnou kombinaci 3 typů kyseliny hyaluronové, jednu nízkomolekulární HA a dvě vysokomolekulární HA. Kyselina hyaluronová se vyznačuje regeneračním účinkem a stimulací tvorby nových kožních buněk. Výsledkem je nezbytná hydratace a hned za ní pružnost, pevnost a hladký, mladistvý povrch pleti.

Jak stará je Vaše pokožka?

Chytněte pokožku na hřbetu ruky mezi 2 prsty a držte ji napnutou 10 sekund. Poté pusťte a počítejte, za jak dlouho se vrátí do původní polohy. Pokud okamžitě, je biologické stáří pokožky kolem 20 let. Do 2 sekund, pak je Váš biologický věk kolem 30 let. Tři sekundy ukazují na 40 a čtyři sekundy na 50 let. Ve věku 60 let se pokožka bude vracet do původní polohy 5 a více sekund.