Přituhuje a pokožka začíná být čím dál tím náročnější. Zabalte se proto od hlavy až k patě do vyživujících a pečujících produktů, jež ochrání vaši pokožku před vysoušením. Náš široký sortiment přírodní konopné kosmetiky je ideálním řešením. Čím nižší teplota a nepříznivější počasí, tím více pokožka trpí. Právě období podzimu a zimy většinou promění i typ naší pokožky, kdy se z mastné stává normální a z normální suchá až svědivá.

Co se týče obličeje a dekoltu, měly by se volit krémy hutnější konzistence tak, aby hydratovaly a zároveň chránily před poškozením pleti. Tuto službu vám splní naše řada přírodních pleťových krémů Cremcann, které udrží pleť komfortně vláčnou a vyživenou. V neposlední řadě by se nemělo zapomínat ani na rty, které jsou v chladnějším počasí suché a mají sklon k popraskání. Lipsticann je tou správnou volbou, která nezklame. Vysoký obsah konopného oleje a extraktu z konopných semen spolu s včelím voskem, bambuckým máslem, zanechá jemnou pokožku rtů krásně vláčnou, hebkou a chráněnou před rozpraskáním.

Ačkoliv je pokožka těla chráněná oblečením, tak by jsme na ni neměli zapomínat. Je to pořád největší orgán lidského těla a při pravidelné péči se vám odmění svojí krásou. Dopřejte jí přírodní tělové mléko Bodycann Body Milk obsahující konopný olej a dalších 16 přírodních látek, které po koupeli pokožku příjemně rozmazlí a podpoří její regeneraci. Pro intenzivnější péči je tu pro vás přírodní konopný olej Cannol obsahující 99,4 % konopných složek.

Pro extra suchá místa pokožky, jako jsou lokty, kolena, paty či holeně je ideální péče konopnými mastmi, které pronikají hluboko do pokožky a zároveň ji intenzivně vyživují, mírní nepříjemné pocity napětí a svědění. Náš zázrak jménem Balcann bio konopná mast je pro tuto práci jako stvořený. Je 100 % přírodní a s obsahem 44 % konopných složek je vhodný i jako doplňková péče o pokožku při sklonu k atopickému ekzému a lupénce. V naší nabídce najdete i variantu s dubovou kůrou – ideální na kůži se sklonem k prasklinám pokožky. Vyzkoušejte proto Balcann dubová kůra bio mast.

Naše pokožka je v zimě více náchylná nejen k vysušování, ale i k zarudnutí, popraskání a celkovému zvýšení citlivosti. Opečovávejte ji proto s láskou a nezapomeňte ji chránit.