Bolí vás záda? Tyto problémy se mohou objevit v jakémkoliv věku a nejčastěji postihují oblast krční a bederní páteře. Bolesti zad mohou mít celou řadu různých příčin, jako například: nedostatek pohybu, sedavé zaměstnání, špatné držení těla, nadváha, příliš namáhavá aktivita, ale i stres.

Bolestmi zad si už prošel nejeden z nás a všichni víme, že jde velmi nepříjemnou záležitost. Pro komfort zad a život bez bolesti se dá preventivně udělat mnohé. Vedle zdravé životosprávy, a udržování optimální hmotnosti je velmi důležité vhodné cvičení. Ale i tak někdy může nastat situace, kdy nás bolest překvapí nepřipravené. Proto je důležité mít po ruce nějakou první pomoc v podobě masti nebo gelu.

Je tu Arthrocann hřejivý gel, který vám přinese rychlou úlevu při svalové únavě, ale i při obtížích pohybového aparátu. Prostřednictvím masáže intenzivně podporuje regeneraci, zmírnění svalové únavy po sportu i fyzické námaze. Je také vhodným doplňkem při rehabilitaci po operacích a zlomeninách. Gel se dobře roztírá, nemastí a je snadno vstřebatelný.

Seznam olejů a extraktů, které vám efektivně uleví:

Konopný olej a extrakt z konopných semen – „Zelené zlato“ působí protizánětlivě a podporuje proces hojení.

Kostival lékařský – nebo také „černý kořen“ je uváděn jako jedna z nejúčinnějších léčivek. Má výrazné hojivé a regenerující účinky. Napomáhá při nepříjemných bolestech šíje a páteře. Používá se rovněž při revmatismu, a působí pozitivně i na bolestivé záněty kloubů. V kombinaci s kafrem, je ideální zejména k masáži ztuhlého pohybového aparátu, svalů, šlach i kloubů.

Kafr –  je velmi osvěžující a povznášející esenciální olej, který pomáhá při revmatických potížích a lokální bolesti.

Jírovce maďal (Kaštan) – má protizánětlivé účinky a napomáhá urychlovat vstřebávání otoků.

Tea tree oil (Kajeput bělavý) – má protizánětlivé účinky a ulevuje při revmatismu.

Tymiánu světlý – pomáhá při revmatismu, uvolňuje svaly a klouby postižené artritidou.

Kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata) – je známá pro své protizánětlivé, zklidňující a analgetické účinky u revmatoidní artritidy. Snižuje bolest a zánětlivé příznaky.

Zázvorovník lékařský – má analgetické účinky, které příznivě působí proti revmatismu.

Skořicovník cejlonský – prokrvuje pokožku a tím uvolňuje svalové napětí a ulevuje od bolesti.

Eukalyptový olej – má antiseptické účinky, podporuje procesy hojení a především uleví při bolesti svalů a kloubů.

V naší nabídce naleznete i další produkty, které vám přinesou vytouženou úlevu: Arthrocann gel, Konopná mast a chladivý pocit vám dopřeje Menthol Arthro gel. Nabízíme i špičkový doplněk stravy určený pro přirozenou péči o klouby, chrupavky, šlachy a kloubní vazivo Arthrocann Collagen.