Jistě není třeba zdůrazňovat, že konopí má na pokožku vynikající účinky. Konopný olej se získává ze semen rostliny a kůži výrazně promašťuje, zklidňuje, zvláčňuje a působí protizánětlivě. Zmírňuje celou řadu kožních problémů, od atopického ekzému po lupénku, a šetrně pečuje o velmi suchou a popraskanou pokožku. Má také pozitivní účinky při svalové únavě i při obtížích pohybového aparátu.

Pojďme se podívat co jsme vylepšili:

BALCANN BIO KONOPNÁ MAST +DUBOVÁ KŮRA, jak už sám název napovídá přidali jsme do původní receptury extrakt z dubové kůry. Kůra z dubu obsahuje četné živiny včetně vitamínu B12, železa a draslíku. Obsahuje také tanin od 10 do 20 %. Tyto třísloviny jsou považovány za velmi přínosné pro naši pokožku pro její antiseptické, adstringentní a protizánětlivé vlastnosti. Další nová složka, o kterou jsme tuto mast obohatili je Panthenol. Ten má výborné regenerační, zklidňující a hydratační účinky. Výborný je také na citlivou pokožku nebo na zklidnění akutního podráždění.

Tato 100% přírodní konopná mast je také ideální i k ošetření dětské pokožky v oblasti plenek. Zanechává pokožku dětí zklidněnou, jemnou a do hloubky hydratovanou. Účinně působí i na suchou pokožku na loktech, kolenech či patách. Takže tento kelímek se dá se využít na širokou škálu problémů, proto by Vám neměl chybět!

DOLORCANN BIO KONOPNÁ MAST +MENTOL, i tuto mast jsme obohatili o dvě nové složky. A to o mentol a špetku kapsaicinu (výtažek z pálivých papriček). Tyto dvě složky zvýší úlevu a uvolnění při svalové únavě i při obtížích pohybového aparátu. Prostřednictvím masáže účinně přispěje k rychlé úlevě při svalovém napětí a ztuhlosti. Mast se dobře roztírá, už malé množství ošetří velkou plochu kůže. Tato konopná mast určitě stojí za vyzkoušení.