Konopný olej zvlhčuje pokožku hlavy a hydratuje vlasy. Zdravé vlasy by měli být správně hydratovány a pravidelně udržovány. Jednou z výhod konopného oleje jsou jeho hydratační vlastnosti. Ty zabraňují přebytečné ztrátě vlhkosti a podporují absorpci vlhkosti do vlasové pokožky. Díky snadné vstřebatelnosti nezanechá na pokožce a vlasech mastný povlak.

Konopný olej také podporuje růst vlasů. Činí tak díky obsahu omega-3, omega-6 a omega-9 mastných kyselin, které jsou potřebné pro růst silných a zdravých vlasů. Olej také zlepšuje prokrvení vlasové pokožky, díky čemuž jsou vlasy dostatečně vyživovány a mohou tak růst do krásy.

Konopný olej posiluje vlasy a tím pomáhá předcházet jejich lámání. Pokud dochází k častému lámání vlasů nejedná se rozhodně o nic příjemného. K tomu většinou dochází při přílišném vysušení vlasů a vlasové pokožky. V důsledku toho vlasy slábnou a snadněji se poškodí. Konopný olej má schopnost udržovat přirozenou vlasovou strukturu a vyživovat vlasovou pokožku díky čemuž vlasy zesilují a hůře se lámou.

Vyzkoušejte naši kvalitní konopnou kosmetiku pro Vaše vlasy.

Přírodní konopný šampon Bodycann je ideální pro každodenní péči o vlasy i vlasovou pokožku. Obsahuje extra šetrné mycí látky vhodné i pro citlivou pokožku se sklonem k ekzémům a kožním projevům lupénky. Bylinné výtažky spolu s konopným olejem přispívají ke zklidnění a regeneraci pokožky, vlasy udržují zdravé a lesklé. Panthenol má příznivý vliv na kvalitu a růst vlasů, zlepšuje jejich vzhled. Bodycann Shampoo obsahuje: Konopný olej z konopných semen, Arganový olej, Extrakt 19 bylin, Santalové dřevo, Levandule lékařská, Cedr atlantský.

Druhým produktem pro Vaše vlasy je Cannol, velmi kvalitní 100% přírodní konopný olej s obsahem 99,4 % konopných složek. Má vysoký obsah esenciálních nenasycených mastných kyselin Omega 3-6, vitamínů A, B1, B2, B6, C, E, fytosterolů, fytinu a řady důležitých minerálních látek. Aplikovat jej můžete přímo ke kořínkům vlasů jako zábal. Preventivně můžete olej užívat při každém mytí. Do dlaně nalijte váš běžný šampon a přidejte k němu zhruba tři kapky oleje, vlasy si umyjte a důkladně opláchněte. Cannol obsahuje: Konopný olej a extrakt z konopných semen, Olej z kůry mandarinky klementinky, Olej z kůry grapefruitu, Olivový olej.

Důvěřujte síle konopí!